O nas

Duże możliwości rozwoju

Firma w lutym 2015 roku przekształciła się z podmiotu gospodarczego w spółkę z osobowością prawną. Wraz ze zmianą formy prawnej zmieniliśmy również siedzibę firmy przeprowadzając się do miejscowości Tadzin k/Włocławka, gdzie mamy większe możliwości rozwoju.

Najnowsze maszyny CNC

Dzięki zakupowi nowych maszyn CNC rozszerzyliśmy produkcję o podzespoły do zabudowy samochodów specjalistycznych / lawet: blachy z perforacją Lohr, panele Lohr, podjazdy, najazdy, rampy stalowe i aluminiowe. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji blach Lohr oraz wszelkich elementów do produkcji samochodów pomocy drogowych.

Podjazdy i blacha Lohr własnej produkcji

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów najazdów i blachy Lohr oraz wszelkich podzespołów do budowy platform pomocy drogowych. W magazynie posiadamy do bieżącej sprzedaży około 10 ton blachy stalowej i aluminiowej typu Lohr w różnych szerokościach oraz długościach. Posiadamy również w sprzedaży „od ręki” podjazdy stalowe i aluminiowe w standardowych wymiarach. Podjazdy czy też rampy wg rozmiarów klienta wykonujemy w terminie do 7 dni roboczych. Zapraszamy do zakupów i współpracy klientów detalicznych jak i hurtowych.